Drive Thru
Index

Ceny fast foodów: Buenos Aires, City of Buenos Aires

Buenos Aires, City of Buenos Aires zajmuje 1. miejsce – najtańszy fast food wśród śledzonych miast – City of Buenos Aires, łącznie 1 (Drive Thru Index 99, o 1% poniżej typowej ceny krajowej).

31 restauracji, ceny na dzień . Ceny w pesos argentyńskich. Buenos Aires na mapie

Najważniejsze wnioski

Wszystkie marki: Buenos Aires

MarkaRestauracjeTypowa cenaZakresIndeksNajtańsza restauracja
Burger King31Whopper combo: $18 700od $17 700 do $19 90099Bk Liniers Shopping , Ramón L. Falcon 7115 Liniers

Najtańsza i najdroższa restauracja każdej marki

Porównanie tego samego koszyka pozycji w każdej restauracji marki. Różnica pokazuje, o ile więcej za ten koszyk liczy sobie najdroższa.

MarkaNajtaniejNajdrożejRóżnica
Burger KingBk Liniers Shopping , Ramón L. Falcon 7115 Liniers
$17 700 Whopper combo
BK Village Avellaneda Shopping , Autopista La Plata Bs As KM 8,5
$19 900 Whopper combo
7%

Wszystkie restauracje: Buenos Aires, C

Każda restauracja prowadzi do pełnego menu z cenami.

Burger King

RestauracjaWhopper comboIndeks koszykaPoziom cen (kraj)
Bk Liniers Shopping , Ramón L. Falcon 7115 Liniers$17 70095$$$$$
Bk Lanus (Hipermercado), Avenida Presidente Bernardino Rivadavia 2602$17 70095$$$$$
BK Avellaneda Mitre , Av. Presidente Bartolomé Mitre N° 656, Avellaneda.$18 70099$$$$$
BK Angel Gallardo - Av. Corrientes 4675. Cdad. Buenos Aires$18 70099$$$$$
Bk Parque Brown Shopping , Av. Francisco Fernandez de la Cruz 4602$18 70099$$$$$
BK Gavilán (Rivadavia y Gavilán) , Av. Rivadavia 6661·$18 70099$$$$$
BK Facultad (Facultad de Medicina) , Av. Córdoba 2332·$18 70099$$$$$
BK Peru y Rivadavia , Perú 1· (c1067aaa) Cdad. Buenos Aires$18 70099$$$$$
BK Obelisco (Carlos Pellegrini y Corrientes) , Carlos Pellegrini 451· (c1009abi$18 70099$$$$$
Bk Paseo Alcorta Shopping, Jeronimo Salguero 3172$18 70099$$$$$
BK Acoyte Shopping , Av. Rivadavia 5071/79, Local 201 (c1424ce$18 70099$$$$$
BK Abasto Shopping , Av. Corrientes 3247, local 3010 y 3011.$18 70099$$$$$
BK Cine (Corrientes y Callao) Av. Corrientes 1770· (c1042aaq) Cdad. Buenos Aires$18 70099$$$$$
BK Retiro (Estacion de trenes) , Av. Dr. Jose María Ramos$18 70099$$$$$
BK Urquiza- Av. Triunvirato 4649 (c1431fbj) Cdad. Buenos Aires$18 70099$$$$$
BK Nazca (Rivadavia y San Pedrito) , Avenida Rivadavia 7408, Caba.$18 70099$$$$$
BK Caballito (Rivadavia y Rio de Janeiro) , Av. Rivadavia 4609· (c1424ceb$19 000100$$$$$
BK Santa Fe y Bulnes - Av. Santa Fe 3311· (c1425bgi) Cdad. Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Once (Estacion de tren) , Av. Pueyrredón 320· (c1032abq) Cdad. Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Santa Fe y Ayacucho - Av. Santa Fe 1997 · (c1123aab) Cdad. Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Dot Baires Shopping - Nicolás de Vedia 3626. Local L0301.cp 1430$19 900102$$$$$
BK Cuenca - Cuenca 3384, Villa del Parque$19 900102$$$$$
BK Corrientes y Scalabrini Ortiz - Av. Corrientes 5217, CP$19 900102$$$$$
BK Village Avellaneda Shopping , Autopista La Plata Bs As KM 8,5$19 900102$$$$$
BK Flores Auto King , Av. Rivadavia 6225· (c1406glf) Cdad. Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Plaza Italia - Av. Santa Fe 4190, CP C1425bhq, Cdad. Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Almagro Auto King (Yatay y Pringles$19 900102$$$$$
BK Cabildo y Quesada - Av. Cabildo 2957. Cdad.Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Aeroparque, Av. Rafael Obligado s/n° Ciudad; Ciudad Autónoma de Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Cabildo y Jose Hernandez - Av. Cabildo 1626/30/32/34/40$19 900102$$$$$
BK Valentin Alsina Autoking , Av Tte. Gral. Juan D. Perón N°2810$19 900102$$$$$

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Whopper combo w Burger King (Buenos Aires, City of Buenos Aires)?
Na dzień 2026-10-13 Whopper combo kosztuje od $17 700 do $19 900 w restauracjach Burger King (Buenos Aires, City of Buenos Aires, liczba restauracji: 31), zwykle $18 700.
Gdzie jest najtańsza restauracja Burger King (Buenos Aires, City of Buenos Aires)?
Najtańsza restauracja Burger King (Buenos Aires, City of Buenos Aires) mieści się pod adresem Bk Liniers Shopping , Ramón L. Falcon 7115 Liniers, Buenos Aires. Porównujemy ten sam koszyk, restauracje: 31 (Drive Thru Index, 2026-10-13).

Jak mierzymy te ceny

Codziennie sprawdzamy menu w każdej restauracji danej sieci – w tej samej aplikacji do zamówień, z której korzystają jej klienci – i zapisujemy cenę każdej pozycji przy odbiorze osobistym. Restauracje porównujemy na koszyku pozycji, które sprzedaje każdy lokal tej marki z pełnym menu. Indeks 100 to typowa (mediana) restauracja marki w danym kraju, więc 95 oznacza 5% taniej, a 110 – 10% drożej. Każdą markę porównujemy wyłącznie z nią samą, nigdy z innymi.

Jak cytować te dane: Źródło: Drive Thru Index (https://drivethruindex.com/prices/city-of-buenos-aires/buenos-aires?lang=pl), ceny z 2026-10-13. Śmiało cytuj dowolną liczbę z tej strony.

Wróć do mapy