Drive Thru
Index

Gatekjøkkenpriser i Buenos Aires, City of Buenos Aires

Buenos Aires, City of Buenos Aires er billigst av 1 byer vi følger i City of Buenos Aires for gatekjøkkenmat og tar 1. plass (Drive Thru Index 99, 1 % under den typiske prisen nasjonalt).

31 restauranter, priser per . Prisene er i argentinske pesos. Se Buenos Aires på kartet

Viktigste funn

Alle kjeder i Buenos Aires

KjedeRestauranterTypisk prisSpennIndeksBilligste restaurant
Burger King31Whopper combo: $18 700$17 700 til $19 90099Bk Lanus (Hipermercado), Avenida Presidente Bernardino Rivadavia 2602

Billigste og dyreste restaurant i hver kjede

Sammenlignet på samme kurv av produkter hos hver restaurant i kjeden. Forskjellen viser hvor mye mer den dyreste tar for kurven.

KjedeBilligstDyrestForskjell
Burger KingBk Lanus (Hipermercado), Avenida Presidente Bernardino Rivadavia 2602
$17 700 Whopper combo
BK Corrientes y Scalabrini Ortiz - Av. Corrientes 5217, CP
$19 900 Whopper combo
7%

Alle restauranter i Buenos Aires, C

Hver restaurant lenker til hele menyen med priser.

Burger King

RestaurantWhopper comboKurvindeksPrisnivå (nasjonalt)
Bk Liniers Shopping , Ramón L. Falcon 7115 Liniers$17 70095$$$$$
Bk Lanus (Hipermercado), Avenida Presidente Bernardino Rivadavia 2602$17 70095$$$$$
BK Nazca (Rivadavia y San Pedrito) , Avenida Rivadavia 7408, Caba.$18 70099$$$$$
Bk Parque Brown Shopping , Av. Francisco Fernandez de la Cruz 4602$18 70099$$$$$
BK Gavilán (Rivadavia y Gavilán) , Av. Rivadavia 6661·$18 70099$$$$$
Bk Paseo Alcorta Shopping, Jeronimo Salguero 3172$18 70099$$$$$
BK Peru y Rivadavia , Perú 1· (c1067aaa) Cdad. Buenos Aires$18 70099$$$$$
BK Abasto Shopping , Av. Corrientes 3247, local 3010 y 3011.$18 70099$$$$$
BK Retiro (Estacion de trenes) , Av. Dr. Jose María Ramos$18 70099$$$$$
BK Obelisco (Carlos Pellegrini y Corrientes) , Carlos Pellegrini 451· (c1009abi$18 70099$$$$$
BK Acoyte Shopping , Av. Rivadavia 5071/79, Local 201 (c1424ce$18 70099$$$$$
BK Cine (Corrientes y Callao) Av. Corrientes 1770· (c1042aaq) Cdad. Buenos Aires$18 70099$$$$$
BK Facultad (Facultad de Medicina) , Av. Córdoba 2332·$18 70099$$$$$
BK Angel Gallardo - Av. Corrientes 4675. Cdad. Buenos Aires$18 70099$$$$$
BK Urquiza- Av. Triunvirato 4649 (c1431fbj) Cdad. Buenos Aires$18 70099$$$$$
BK Avellaneda Mitre , Av. Presidente Bartolomé Mitre N° 656, Avellaneda.$18 70099$$$$$
BK Caballito (Rivadavia y Rio de Janeiro) , Av. Rivadavia 4609· (c1424ceb$19 000100$$$$$
BK Cabildo y Jose Hernandez - Av. Cabildo 1626/30/32/34/40$19 900102$$$$$
BK Santa Fe y Ayacucho - Av. Santa Fe 1997 · (c1123aab) Cdad. Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Santa Fe y Bulnes - Av. Santa Fe 3311· (c1425bgi) Cdad. Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Dot Baires Shopping - Nicolás de Vedia 3626. Local L0301.cp 1430$19 900102$$$$$
BK Cabildo y Quesada - Av. Cabildo 2957. Cdad.Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Aeroparque, Av. Rafael Obligado s/n° Ciudad; Ciudad Autónoma de Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Corrientes y Scalabrini Ortiz - Av. Corrientes 5217, CP$19 900102$$$$$
BK Village Avellaneda Shopping , Autopista La Plata Bs As KM 8,5$19 900102$$$$$
BK Cuenca - Cuenca 3384, Villa del Parque$19 900102$$$$$
BK Once (Estacion de tren) , Av. Pueyrredón 320· (c1032abq) Cdad. Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Valentin Alsina Autoking , Av Tte. Gral. Juan D. Perón N°2810$19 900102$$$$$
BK Plaza Italia - Av. Santa Fe 4190, CP C1425bhq, Cdad. Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Flores Auto King , Av. Rivadavia 6225· (c1406glf) Cdad. Buenos Aires$19 900102$$$$$
BK Almagro Auto King (Yatay y Pringles$19 900102$$$$$

Spørsmål folk stiller

Hva koster Whopper combo fra Burger King i Buenos Aires, City of Buenos Aires?
Per 2026-10-13 koster Whopper combo $17 700 til $19 900 hos 31 Burger King-restauranter i Buenos Aires, City of Buenos Aires, typisk $18 700.
Hvor er Burger King billigst i Buenos Aires, City of Buenos Aires?
Billigste Burger King i Buenos Aires, City of Buenos Aires ligger i Bk Lanus (Hipermercado), Avenida Presidente Bernardino Rivadavia 2602, Buenos Aires, når samme kurv sammenlignes på 31 restauranter (Drive Thru Index, 2026-10-13).

Slik måles prisene

Hver dag sjekker vi menyen på hver eneste restaurant i hver kjede, via den samme bestillingsappen kundene bruker, og noterer hentepris for hver rett. Restaurantene sammenlignes på en kurv av produkter som alle restauranter med full meny i kjeden selger. En indeks på 100 er kjedens typiske (median) restaurant i landet, så 95 betyr 5 % billigere og 110 betyr 10 % dyrere. Kjedene sammenlignes bare med seg selv, aldri med hverandre.

Siter dataene: Kilde: Drive Thru Index (https://drivethruindex.com/prices/city-of-buenos-aires/buenos-aires?lang=nb), priser sjekket 2026-10-13. Du kan fritt sitere alle tall på denne siden.

Tilbake til kartet